Види автомобілів

Автомобілі займають в житті будь-якої людини щільне місце. Вони допомагають швидко пересуватись на різні відстані, перевозять вантажі та дають почуття свободи та комфортну власникам. А на які види поділяються автомобілі.
На початку ХХ століття сформувалось три основні види автівок: транспортні, спеціальні та гоночні.\

Транспортні автомобілі
У цю категорію входять: легкові, вантажні автомобілі та автобуси. Призначення цих автівок у перевезенні людей та вантажів. Класифікація таких машин різноманітна: позашляховики, тролейбуси, пікапи і так далі.

Спеціальні авто
Автомобілі, які виконують спеціальну функцію в свою чергу поділяються на військові та цивільні. Карети швидкої допомоги, пожежний автомобіль, автокран, снігоочисна техніка – все це цивільні авто. А бронетранспортер, бронеавтомобіль – військова техніка.

Гоночні машини
Як стає зрозуміли із назви, такі автомобілі випускають спеціально для участі в змаганнях на швидкість та витривалість. Ну, хто не знає «Формулу-1» або ралі «Париж-Дакар». Саме в таких перегонах встановлюються світові рекорди.
Останнім часом популярності набувають автівки на альтернативних видах палива. І як стверджують вчені, майбутнє саме за такими автомобілями.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.