Випуск Porsche Macan перенесли через Range Rover Evoque

На тлі Evoque дизайн нового кросовера «Порше» вийшов занадто вуж консервативним. Представники компанії вже повідомили, що в спішному порядку його підкоригують. Тому дебют Porsche Macan, за попередньою інформацією, відбудеться не навесні, а лише в кінці наступного року.

По всій видимості, новинка Porsche, яка займе місце під кросовером Cayenne, знову піде «під камуфляж». Нагадаємо, автомобіль вже декілька місяців проходить дорожні випробування. При цьому з’являвся він уже практично без камуфляжу, завдяки чому стало очевидно, що стилістично Macan представляє з себе лише зменшену копію старшої моделі.

Шеф-дизайнер Porsche Міхаель Мауер повідомив, що йому сподобався оригінальний вигляд Range Rover Evoque, тому німці вирішили прибрати з Macan зайву консервативність. Мауер стверджує, що це цілком нормальна практика, коли дизайнер вносить певні коригування, беручи до уваги дії конкурентів. При цьому дизайнер Porsche підкреслив, що новий кросовер стане ніяк не копією Evoque, а лише виявиться місцями агресивніше і яскравіше, ніж планувалося спочатку.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.