Виробництво Skoda нове покоління

Компанія Skoda приступила до серійної зборки моделі Octavia нової третьої генерації. Виробництво новинки налагоджено на головному заводі автовиробника в Млада Болеслава-. Тут же випускають моделі Fabia і Rapid.
Перед тим, як запустити конвеєр з третьої «Октавією» чеська компанія провела грунтовну модернізацію підприємства: побудований новий кузовний цех і запущена лінія з фарбування елементів салону. Крім того, на початку майбутнього року на заводі буде запущена нова прес-лінія.
Плановий обсяг виробництва після модернізації заводу тепер становить 1200 автомобілів щодня замість 800, які випускалися раніше.
Нову «Октавію» автовиробник офіційно вперше представив зовсім недавно — на початку цього місяця. На ринок Західної Європи автомобіль надійде вже в січні. Детальної інформації про комплектації і силовій лінійці поки невідомо ,але говорять що потужним буде 180-сильний двигун 1.8 TSI. Крім того, в середині 2013-го очікується поява «зарядженої» модифікації Octavia.
У Росії новий ліфтбек надійде в продаж приблизно через півроку — машину будуть випускати на виробничих потужностях нижегородського автозаводу «Групи ГАЗ».

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.