Як піти на обгін?

0-obgon-texnika-bezopasnosti
У більшості жінок є природне почуття обережності, і тому на маневрувати та обганяти вони не дуже полюбляють на відміну від чоловіків. Жінки за кермом значно обережніші: «краще не обганяти і потерпіти» чим обганяти і доставляти незручності для інших учасників руху». Для жінки кожен водій на дорозі — це член однієї дорожньої сім’ї. А чоловіки більш жорстокіші у відносинах. Вони вважають деяких учасників руху перешкодами, а іноді ворогами.

Уявіть ситуацію, ви рухаєтеся зі швидкістю 90-100 км/год. Хочете обігнати колонну вантажних машин. Обганяєте першого, другого, третього на тій же швидкості і тут не помічаєте, що по зустрічній рухається автомобіль. Ви не встигаєте пригальмувати і ось аварія. Думали, що ви хороший водій і впораєтеся? А не тут то було.

Тому під час руху будьте обережні і завбачливі. Для того, щоб перегнати вантажний автомобіль, що рухається зі швидкістю 70 км/ч, вам необхідно мати в запасі мінімум 500 м і рухатися зі швидкістю близько 80-90 км/год. Коли ви обігнали одну машину, не поспішайте обганяти іншу, бо для того, щоб загальмувати на такій швидкості, треба мати в запасі близько 500-1000 м, тому краще вигляньте і переконайтеся, що по зустрічній смузі ніхто не їде. Тільки тоді можете йти на обгін. Будьте обачливі, адже від цього залежить ваше життя та життя ваших рідних. 

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.