«Заряджений» KIA cee’d буде повільніше VW Golf GTI

KIA повідомила першу інформацію про нову модифікації cee’d GT, яку представлять навесні. Розгінна динаміка у «зарядженого» cee’d виявилася гіршою, ніж у одного з основних конкурентів — до «сотні» корейський хетчбек зможе прискорюватися за 7,9 секунди, у той час як Golf GTI шостого покоління розганяється до цієї позначки за 6,9 секунди.
При цьому потужність KIA cee’d GT буде практично такий же як і у Golf GTI VI (210 к.с. і 280 Нм) — 1,6-літровий турбомотор «корейця» буде видавати 204 к.с. і 265 Нм крутного моменту. До слова, навесні на женевському автосалоні, де представлять новинку KIA, німці нарешті познайомлять публіку з сьомим поколінням Golf GTI, який завдяки 220-сильному мотору стане ще динамічніше. Тому, вже зараз зрозуміло, що змагатися на прямих і в віражах з «зарядженим» хетчбеком від Volkswagen «корейцю» буде не з руки. Правда, і в нього знайдуться сильні сторони, зокрема цінник і ефектний зовнішній вигляд, які допоможуть перші хот-хетч KIA знайти свого покупця.


Спочатку новинка KIA буде пропонуватися з шестиступінчастою механічною коробкою передач. Згодом не виключена поява модифікацій з роботизованою коробкою з подвійним зчепленням DCT — аналог «Фольксвагенівської» трансмісії DSG. Також компанія вже оголосила, що «заряджений» cee’d буде доступний як у трьох-, так і п’ятидверному виконанні.  Складання cee’d GT налагодять в травні на заводі KIA в Словаччині. У продажу автомобіль з’явиться вже влітку.

 

 

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.